LifeWave

LifeWave


Opatentowana, nieprzezskórna technologia plastrów LifeWave poddana została ponad 70 badaniom i testom klinicznym — nie bez ważnego powodu: produkty te przynoszą radykalne, często natychmiastowe rezultaty. Stosowane są przez lekarzy, celebrytów, olimpijczyków i profesjonalnych sportowców, a także osób innych profesji z ponad 100 krajów na świecie, którzy chcą żyć pełnią życia. LifeWave oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz, aby czuć się w pełni sił.

 • Pełnia energii przez cały dzień bez środków pobudzających
 • Uśmierzenie bólu w ciągu kilku minut
 • Naturalna poprawa jakości i długości snu
 • Detoksykacja
 • Opóźnianie efektów starzenia się
 • Kontrola apetytu
 • Ograniczanie stresu

W jaki sposób działają plastry?

Plastry LifeWave są nowoczesną formą fototerapii. Zawierają kryształy organiczne, które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało odbijają niewielkie ilości światła w zakresie pasm podczerwieni i światła widzialnego. FTIR (spektroskopia w podczerwieni z transformacją Fouriera) potwierdza to zjawisko. Plastry umieszcza się na ciele podobnie jak bandaż. Stymulują one nerwy i punkty akupunkturowe na powierzchni skóry, co przynosi korzyści zdrowotne nieosiągalne przy użyciu jakiegokolwiek innego produktu dostępnego obecnie na rynku.

W jaki sposób plastry wpływają na poprawę zdrowia?


Przyzwyczailiśmy się do myślenia, że aby osiągnąć poprawę naszego zdrowia, musimy wprowadzać coś (na przykład witaminy) do wnętrza organizmu. Choć odpowiednie odżywianie, nawodnienie i ćwiczenia fizyczne są niezbędnymi elementami zdrowego trybu życia, nasz organizm potrzebuje również ciągłego przepływu energii. Na przykład, nasz mózg i nerwy przesyłają sygnały elektryczne do mięśni, powodując ich skurcze w wyniku wykorzystania przechowywanej w komórkach energii chemicznej.

Od tysięcy lat wiadomo, że określone częstotliwości światła mogą powodować określone zmiany w organizmie człowieka. Kiedy wychodzimy na słońce, częstotliwość odbieranego światła powoduje, że w naszym organizmie wytwarzana jest witamina D. Inna częstotliwość światła (promieniowanie UV) skutkuje wytwarzaniem melaniny — substancji chemicznej odpowiadającej za opaleniznę.

W plastrach LifeWave wykorzystano tę wiedzę, aby pobudzić organizm do zwiększenia energii, zwalczania bólu, detoksykacji, opóźnienia efektów starzenia, kontroli apetytu, zmniejszenia stresu i zapewnienia lepszej jakości snu.

Czym jest fototerapia?

Fototerapia (czasem nazywana terapią światłem lub helioterapią) jest metodą leczenia uznaną i praktykowaną od tysięcy lat. Jednak to, dlaczego różne częstotliwości światła skierowanego na skórę wywołują korzystne dla zdrowia efekty, zostało wyjaśnione całkiem niedawno.

W 1903 roku dr Niels Finsen otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny za wykorzystanie sztucznego źródła światła do leczenia jednego z rodzajów tocznia. Z tego powodu dr Finsen uznawany jest za ojca współczesnej fototerapii.

Niedawno fototerapia wkroczyła w erę nowoczesności dzięki wykorzystaniu form czynnego światła, takich jak technologie zimnych laserów, diod emisyjnych (LED) i lamp UVB. Ministerstwa zdrowia na całym świecie, w tym Federalny Urząd Żywności i Leków w Stanach Zjednoczonych, zatwierdziły stosowanie fototerapii w celu łagodzenia bólu oraz jako bezoperacyjną formę liftingu. Najwyraźniej fototerapia zajęła należne jej miejsce jako realna nowoczesna technologia medyczna.

Obecnie w plastrach LifeWave stosuje się zaawansowaną formę fototerapii, która nie wymaga źródła czynnego światła (czyli nie jest potrzebna lampa). Zamiast tego plastry LifeWave wykorzystują światło odbite aktywowane pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało. W rezultacie uzyskuje się bezpieczną, efektywną i klinicznie potwierdzoną metodę poprawy zdrowia.

VIN fit-zdrowy i bezpieczny sposób na dobry wygląd

Oto przyszłość dobrej formy.

Często określany mianem fontanny młodości, ludzki hormon wzrostu (HGH) ma ogromny wpływ na to, jak dużo mięśni lub tłuszczu wykształci Twoje ciało. Sekret tkwi w znalezieniu jego źródła, które będzie naturalne i niedrogie.

Syntetyczny hormon HGH jest bardzo drogi. Osoby, którym go brakuje muszą wydać od 10000$ do 30000$ rocznie, aby go zastąpić. Dla większości osób koszty te stanowią barierę nie do przejścia, a o ile nie cierpisz na niedoczynność przysadki mózgowej, tak duży wydatek wydaje się zupełnie zbędny.

Na szczęście dwa czynniki związane ze stylem życia mogą zoptymalizować naturalną produkcję HGH: to jak ćwiczysz i jak się odżywiasz. I tutaj wkracza Winfit ze swoimi wyjątkowymi możliwościami.

Ćwiczenia WinFit w naturalny sposób podnoszą poziom HGH

Badania i doświadczenie w praktyce pokazuje, że podczas ćwiczeń z dużą intensywnością wydziela się więcej HGH niż podczas ćwiczeń z mniejszym obciążeniem i o mniejszej intensywności. Dlatego też podejście WinFit opiera się na treningu HIIT oraz Tabacie.

Niedawne badania przeprowadzone przez Uniwersytet McMaster w Hamilton,
Ontario pokazuje, że 3
cykle składające się z 20-sekundowego sprintu i minuty odpoczynku (minuta ćwiczeń) powoduje utratę takiej samej ilości tłuszczu jak 45 MINUT chodzenia. Bardzo ważne jest to, że takie powtarzane cykle wspomagają uwalnianie hormonu wzrostu, co jest bardzo ważnym elementem kształtowania sylwetki. 1

Zalecamy również konsumpcję białka i węglowodanów od razu po treningu, aby jego rezultaty były jeszcze lepsze. Wspomoże to budowanie masy mięśniowej oraz redukcję kortyzolu, przez który rośnie poziom cukru we krwi, obniża się odporność i który negatywnie wpływa na budowę kości. Żeby jednak rezultaty WinFit były widoczne, pamiętaj aby jeść białko i węglowodany tylko podczas ośmiogodzinowego okresu konsumpcji.


Theta One również w naturalny sposób podwyższa poziom HGH

Odżywianie odgrywa ogromną rolę w produkcji HGH. Dla przykładu formuła Theta One (jeden z elementów systemu WinFit ) zawiera L-argininę, która wspomaga działanie HGH. Badania pokazują, że HGH pomaga budować mięśnie i spalać tłuszcz.2

Czekaj na kolejne wskazówki związane z WinFit w kolejnych aktualnościach!

WinFit to unikalny program przebudowy ciała, bezpieczny i skuteczny. Jesli chcesz się dowiedzieć więcej napisz do nas lub przeczytaj o nim na naszej stronie. 

1A badanie z 2003 opublikowane w dziennku Sports Medicine pokazało, że „intensywność ćwiczeń powyżej progu mleczanu przez co najmniej 10 minut stanowią największy bodziec do wydzielania ludzkiego hormonu wzrostu”.

2Aktualna Opinia Dietetyki klinicznej i opieki metabolicznej: hormon wzrostu, arganina i ćwiczenia.

 

Uważamy, że zasługujesz na szansę kształtowania własnej przyszłości – począwszy od smukłego ciała, które zapewni Ci pewność siebie, by odważnie i bez ograniczeń kroczyć naprzód. Większość z nas sceptycznie odbiera powszechne dziś diety, odstraszające treningi i pigułki, które obiecują  doskonałość, ponieważ one po prostu nie działają na większość ludzi.

Dlatego stworzyliśmy WinFit, aby pomóc Ci zgubić tłuszcz i ukształtować sylwetkę na Twoich zasadach.

Winfit – prawdopodobnie jedyny system utraty tkanki tłuszczowej z gwarancją producenta!

winfit5

 

Dlaczego program Davida Schmidta jest unikalny?

Proste kroki. Prawdziwe rezultaty.

WinFit oferuje całkiem nowe podejście do utraty tłuszczu i kształtowania sylwetki, składające się z 6 starannie zaplanowanych w czasie elementów, zawierających odżywianie i ćwiczenia. Szczegółowe instrukcje, jak stosować te elementy, znajdziesz na naszej stronie lub otrzymasz od naszego konsultanta.

WinFit to nowy, odważny program utraty tłuszczu i kształtowania sylwetki, który pozwala Twojemu cialu funkcjonować na najwyższym możliwym poziomie. Łączy on w sobie opatentowaną technologię z dowiedzionymi naukowo faktami i sensownym odżywianiem, co umożliwia osiągnięcie efektów dosłownie każdemu.

 

 

Wszystko zaczyna się od plastra WinFitktóry pomoże Ci stracić tłuszcz i zbudować mięśnie. Gdy budujesz masę mięśniową, wzrasta Twój metabolizm – a im szybszy metabolizm, tym wyższe zapotrzebowanie na kalorie („paliwo”) z pokarmu. Kiedy więc zaspokoisz tą potrzebę stałą ilością zdrowego jedzenia i będziesz się trzymać starannie zaplanowanych elementów programu WinFit, pojawi się deficyt kalorii i Twoje ciało zacznie tracić tłuszcz.

Żadnych diet, żadnych ekstremalnych treningów, żadnych pigułek!

Cwiczyć więcej i jeść mniej? Tak mówiono nam od lat i jak daleko zaszliśmy? winfit_grubasChoć ograniczenie kalorii i uprawianie sportu przez 60 minut dziennie pomoże Ci z początku zrzucić wagę, to jednak nie jest to trwały sposób na poprawienie sylwetki.

Dlaczego diety nie działają?

Redukcja kalorii ma również wpływ na zmniejszenie ciężko wypracowanych mięśni, które potrzebują pożywki (kalorii) aby przetrwać. Im więcej mięśni tracisz, tym wolniejszy masz metabolizm i tym trudniej jest pozbyć się tłuszczu. Zatem ograniczenie kalorii przyswajanych podczas jedzenia (dieta) nie pomoże pozbyć się tłuszczu. Zamiast tego będziesz odczuwać głód, niedostatek energii i zniechęcenie takim podejściem.

Koniec z liczeniem kalorii.

Stosując się do zasad WinFit nie musisz ograniczać zdrowego jedzenia. Może wręcz stać się tak, że będziesz jeść więcej, tracąc jednocześnie więcej kilogramów, niż wydawało się możliwe. Chcemy podkreślić, że WinFit to nie jest program odchudzający. Możesz na przykład stracić centymentry w pasie, ale zyskać w mięśniach – w obwodzie bicepsów. Celem jest utrata tłuszczu i zbudowanie mięśni we właściwych miejscach – i co najważniejsze, dowiedziono naukowo, że to właśnie zapewni Tobie WinFit.

A co z ekstremalnymi treningami?

winfit_gymWszyscy znamy godzinne, mordercze progamy, które obiecują „plażową formę” w zaledwie 90 dni. Choć brzmi to świetnie, większość z nas ma zajęty tryb życia, który nie pozostawia miejsca na forsowne treningi kilka dni w tygodniu. Programy te są tak wyczerpujące fizycznie, że większość ludzi poddaje się po niespełna miesiącu, albo nawet w ogóle nie podejmuje próby.

Jak zatem znaleźć czas na kształtowanie wymarzonego ciała? StosującWinFit zauważysz znaczące efekty, ćwicząc 2 dni w tygodniu, zaledwie 10 minut dziennie. Problem rozwiązany.

Rozbijacze tłuszczu i pigułki odchudzające.

Od najnowszych pigułek odchudzających po cudowne zioła z Amazonii – te zmieniające się mody są równie głośne, co nieskuteczne. Wszyscy znamy puste obietnice spalania tłuszczu raz na zawsze, ale fakty świadczą o czymś innym. Gdyby zrzucanie wagi na dobre było dotychczas tak łatwe, otyłość nie byłaby rosnącym światowym problemem.

Dane mówią wszystko.

Zdumiewające że 69% Amerykanów cierpi na nadwagę lub otyłość (ponad 59% w UE). Procent ten wzrasta także w Azji, szczególnie w Malezji, gdzie skala otyłości sięga obecnie ponad 50%.  Krótko mówiąc, czas na coś zupełnie innego. Według raportu WHO z października 2016 roku Polska zajmuje niechlubne pierwsze miejsce w otyłości dzieci.


Co osiągniesz dzięki WinFit?winfit-mature-male-jogger

 • zmniejszenie ilości tłuszczu,
 • mniejszy obwód w brzuchu,
 • lepsze napięcie mięśni,
 • większą, odczuwalną energię życiową,
 • lepsze samopoczucie.

I to wszystko bez:

 •  ograniczenia kalorii,
 •  ekstremalnych treningów,
 • lekarstw, stymulantów i substancji chemicznych.

Co musisz zrobić?

 1. NAWADNIANIE
  Zacznij dzien od picia wody. Nie tylko z naszych badań wynika, że wypicie pól litra wody może zwiększyć metabolizm o 30 procentwinfit-schedule
 2. ĆWICZENIA
  Badania pokazują, że już niewielki trening daje bardzo wiele. Ćwicz przynajmniej 2 dni w tygodniu, 10 minut kazdego dnia (jeden dzień treningu przedziałowego o wysokiej intensywności HIIT/Tabata i jeden dzień treningu izometrycznego).
 3. PLASTER WINFIT 
  W ciągu dnia wspiera on zmniejszenie ilości tłuszczu, co poprawia metabolizm i buduje nowe mięśnie. Noś go przez cały dzień i zdejmuj na noc przed założeniem plastra Y-Age Carnosine.
 4. OKNO POSIŁKÓW
  Pora jedzenia ma znaczenie. Trzymaj się ośmiogodzinnego przedziału, aby Twoje ciało było nastawione na spalanie tłuszczu, maksymalizując jednocześnie wzrost masy mięśniowej. Utrzymuje to także Twoje ciało w stanie anabolizmu, dając zarazem szansę wątrobie i nerkom, aby odpoczęły, oczyściły się z toksyn i doszły do siebie.
 5. ODŻYWIANIE THETA ONE +THETA ACTIVATE
  Wielokrotnie nagradzane mieszanki do spożywania wieczorem, które razem wspierają budowę smukłych mięśni i metabolizm tłuszczu. Około 30 minut przed snem zmieszaj dwie saszetki Theta One i dwie pipetki Theta Activate z 450 ml wody i wypij tę mieszankę.
 6. PLASTER Y-AGE CARNOSINE 
  W nocy poprawia siłe i elastyczność oraz zwiększa wytrzymałość. Zakładaj go na noc i zdejmuj rano przed nałożeniem plastra WinFit.
Rekomendowane ćwiczenia, które możesz uruchomić na swoim komputerze lub komórce i ćwiczyć razem znajdziesz na powyższych stronach.

Nasza firma przygotowała listę kontrolną, która pomoże Tobie wejść w  rytm codziennych czynności >>>>  

winfit-checklist  

1Centrum Badan Klinicznych Franza-Volharda w Berlinie.

 

 Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przyjmujesz lekarstwa lub cierpisz na jakąś chorobę, porozmawiaj z lekarzem przed rozpoczęciem programu. Zanim zaczniesz jakikolwiek program treningowy, skonsultuj się z lekarzem, żeby się upewnić, czy jest dla Ciebie odpowiedni.
LifeWave Co.

 

 Program WinFit działa na wielu płaszczyznach,

aby pomóc Ci kształtować sylwetkę.

winfit3

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem programu WinFit z 30-dniową gwarancją satysfakcji zgłoś się.

Firma LifeWave w swoim statucie zastrzegła możliwość sprzedaży swoich produktów w internecie i sklepach stacjonarnych  na całym świecie. Wybrała drogę dystrybucji poprzez grupę wyszkolonych konsultantów oraz swoją, firmową stronę internetową, co ma uniemożliwić obrót podróbkami produktów LifeWave.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach oraz możliwościach najtańszego pozyskania produktów LifeWave skontaktuj się telefonicznie lub mejlowo z jednym z naszych konsultantów.

 

Nie czekaj, zacznij dzisiaj i ciesz się nową figurą jak oni!

 

przyklad1

 

10.10.2016r. - Tak było miesiąc temu...z dietą i ćwiczeniami 7h dziennie...

 

przyklad2

 

10.11.2016r. - Ćwiczenia są przyjemne,przynajmniej dla mnie, a czy odchudzanie...??? niekoniecznie ...a tak już po miesiącu stosowania Vinfit..LIFE WAVE..

 

przyklad3

 

10.12.2016r.

 

przyklad4

 

przyklad5

Złóż zamówienie:

Rejestrując się i kupując z mojej strony mają Państwo możliwość zakupu z 50% RABATEM. Uwzględniamy reklamacje.

ZAMÓW > ORDER > BESTELLEN > ORDRE > ORDEN > παραγγελία >

Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami

E-mail
Telefon
Wiadomość

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej

tel. 600 171 567

Artur Michułka
tel. 0 600 171 567
e-mail: artur.michulka@wp.pl


Fabryka Siły